Gates 2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 Synchronous Belt 8MM Pitch 9579-1227
Thumbnail Filmstrip of Gates 2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 Synchronous Belt 8MM Pitch 9579-1227 Images
    Purchase Gates 2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 Synchronous Belt 8MM Pitch 9579-1227
    GATES
    SKU: 95791227 Gates 2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 Synchronous Belt 8MM Pitch 9579-1227
    Shipping Weight: 0.333 lbs
    2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 synchronous belt 2400mm length 8mm pitch 12mm width. Gates product id 95791227. PowerGrip GT4 replaces PowerGrip GT3
    or
    Gates 2400-8MGT-12 PowerGrip GT4 Belt 95791227