French Creek GL4109FB-18 Pacmule Firefighter Belt
Thumbnail Filmstrip of French Creek GL4109FB-18 Pacmule Firefighter Belt Images
    Purchase French Creek GL4109FB-18 Pacmule Firefighter Belt
    B-597
    SKU: GL4109FB-18 French Creek GL4109FB-18 Pacmule Firefighter Belt
    Shipping Weight: 6.20 lbs
    Standard lead time for this item is 5 - 7 business days.
    or
    French Creek GL4109FB-18
    French Creek GL4109FB-18 Pacmule adjustable tongue & grommet escape waist firefighter belt
    Features
    1-3/4" front bailout dee ring
    1 qty: 3" drop-down tool dee ring, 1 qty: 2" drop-down tool dee ring with snap closures
    18" tie-off lanyard with 1-7/8" carabiner