Gates 1904-8M-30 PowerGrip 8mm Pitch HTD Belt 9293-40118
Thumbnail Filmstrip of Gates 1904-8M-30 PowerGrip 8mm Pitch HTD Belt 9293-40118 Images
    Purchase Gates 1904-8M-30 PowerGrip 8mm Pitch HTD Belt 9293-40118
    GATES
    SKU: 929340118 Gates 1904-8M-30 PowerGrip 8mm Pitch HTD Belt 9293-40118
    Shipping Weight: 0.779 lbs
    1904-8M-30 Gates PowerGrip HTD Belt 1904mm length x 8mm pitch x 30mm width. Gates product ID 929340118